Atsauksmes par E-Energy

 • Artūrs
  Lai kaut kā samazinātu rēķinus par elektrību, es nopirku E-Energy kontaktligzdu. Es to negaidīju, bet jau nākamajā mēnesī es sāku maksāt daudz mazāk par gaismu. Ierīce ir ļoti kompakta un nesabojā telpu kopējo izskatu. Izplūdes kontaktligzdas izmantošana ir pēc iespējas vienkāršāka. Ikviens var tikt ar to galā. Lietojumprogrammas priekšrocības var redzēt jau nākamajā mēnesī.
  E-Energy
 • Sofija
  Es jau pusgadu lietoju E-Energy un esmu vienkārši pārsteigts, kā šī noieta vieta veic savu darbu. Es sāku maksāt tikai santīmus par elektrību. Ietaupīto naudu beidzot var iztērēt kaut kam noderīgam. Es noteikti iesaku izeju.
  E-Energy
 • Aleksandrs
  Mans draugs nesen nopirka šo noietu. Tas, kā viņš sapņoja par elektrības rēķiniem, mani vienkārši šokēja. Kopumā arī es to nopirku. Viņš nenožēloja ne pilienu. E-Energy patiešām palīdz ietaupīt naudu.
  E-Energy
 • Markuss
  Es nopirku šo ierīci ne tikai, lai ietaupītu uz nelieliem rēķiniem. Visvairāk es gribēju, lai ierīces darbotos ilgāk tieši tāpēc, ka tīklā ir pareizi sadalītas slodzes. Es vairs neciešos no pēkšņiem strāvas padeves pārtraukumiem. Un jauks bonuss - ar E-Energy es tagad maksāju daudz mazāk par elektrību.
  E-Energy
 • Emīls
  Es nekad nebūtu domājusi, ka šāda lieta varētu sākt ietaupīt manu naudu. E-Energy kontaktligzda tik un tā nav dārga, un pēc mēneša, pateicoties ietaupītajai naudai, tās izmaksas pilnībā atmaksājās. Iesaku visiem iegādāties šo ierīci!
  E-Energy
Lietotāja vērtējums E-Energy
4.1
27